Apartamentų prie Baltijos jūros, Monciškėse nuoma

NAMAS

Namas įsikūręs atokiau nuo Palangos centro (apie 8 km), tačiau kurorto centrą su visomis jo pramogomis pasieksite per 20-30 minučių dviračiu, o automobiliu - per kelias minutes. Wi-fi, uždaras kiemas su aikštele automobliui.

Išskirtinėje Palangos vietoje, Monciškėje, nuomojami 2014-aisiais metais įrengti apartamentai-atskiras namas su privačia teritorija.  Šios vietos oras (nuo Šventosios iki Palangos) pripažintas vertingiausiu žmogaus plaučių sistemai. Būtent čia susiformuoja unikalus oro kokteilis: jodo iš jūros vandens ir pušų spyglių kvapo. Monciškė - jėgos aitvarų mėgėjų lankoma vieta - čia galite sugauti palankų vėją.


Namas įsikūręs atokiau nuo Palangos centro (apie 8 km), tačiau kurorto centrą su visomis jo pramogomis pasieksite per 20-30 minučių dviračiu, o automobiliu - per kelias minutes.  Tik apie 500 metrų iki švaraus smėlio paplūdimio. 


Artimiausios parduotuvės Palangos centre ir Šventojoje (apie 3 km), tačiau vasaromis už 250 metrų nuo namo dirba kioskelis, kuriame įsigysite būtiniausių maisto prekių.


100 kv.m. ploto name:

3 miegamieji kambariai;

Pirmajame aukšte erdvi 35 kv.m. svetainė;

Pilnai įrengta virtuvė;

​Terasa;

Uždaras privatus kiemas;

1 vieta svečių automobiliui.


Name yra:

Bevielis internetas (Wi-Fi);

Indaplovė;

TV svetainėje;

Plaukų džiovintuvas

Skalbyklė;

Lygintuvas.


Name gali ilsėtis iki 6 zmonių.  Namas nuomojamas ne mažiau nei 4 paroms. 

Kaina 120-180 € parai. Užsakant mokamas avansas 30% visos sumos. Likusi suma sumokama atvykimo dieną.


Rekvizitai mokėjimui

Būsime dėkingi už Jūsų įvertinimą - pasidalinkite savo poilsio įspūdžiais su mūsų svečiais. Jūsų pastabos ir pasiūlymai padės mums Jūsų poilsį padaryti dar geresniu!

GAUKITE PASIŪLYMUS EL. PAŠTU

UŽSISAKYKITE PASKUTNĖS MINUTĖS PASIŪLYMUS

PASIDALINKITE SU KITAIS!